چطور با کانتورینگ صورت خود را زاویه دار کنیم ؟

تکنیک های کانتورینگ که برای خط فک استفاده می شود اصول خاصی دارند که باید رعایت شود.
ابتدا، خطوط سایه کانتور باید در گردن مخلوط شوند. این کار عامل اصلی طبیعی جلوه دادن خطوط فک است.
کانتور اطراف چانه را نیز باید با یک براش آرایشی کوچکتر مانند براش مخروطی یا زاویه دار انجام دهید. براش های خیلی بزرگ و کرکی سایه کانتورینگ را به نزدیک دهان می کشانند و جلوه بسیار بدی را در صورت شما ایجاد می کنند.
از نظر رنگ، محصولی را انتخاب کنید که ۱ تا ۱.۵ درجه از رنگ طبیعی شما تیره‌تر باشد. این سایه باید شبیه به سایه های طبیعی صورت شما باشد. در ادامه شما را به خواندن مقاله چطور با کانتورینگ صورت خود را زاویه دار کنیم ؟ دعوت میکنم .

کانتور فک باید آخرین کانتوری باشد


کانتور فک باید آخرین کانتوری باشد که روی صورت خود اعمال می کنید. بنابراین اگر قسمت های دیگر صورت مانند پیشانی، گونه ها یا بینی را کانتور می کنید، کار خود را در ناحیه فک را تمام کنید. استفاده از محصول باقیمانده روی براش یک اثر خیره کننده و یکپارچه در فک شما ایجاد می کند.

•غبغب خود را محو کنید

•یک ظاهر یکپارچه در خط فک خود تعریف کنید

•خط فک مربعی خود را ملایم تر کنید

•گردن را کشیده تر نشان دهید

•چانه خود را تعریف کنید:اگر چانه پهنی دارید، تیرگی کانتور را کمی روی چانه بیاورید.اگر چانه تان عقب است، زیر لب را کمی تیره کنید و روی چانه را کانسیلر روشن و هایلایتر بزنید.اگر صورتتان مستطیل یا مربع است و فک پهنی دارید، کانتور تیره را کمی روی فک هم بیاورید تا از حجم صورت کم شود.اگر صورت لاغری دارید سعی کنید با روشن سازی و رنگ‌های روشن تر کانتور کنید.

خرید عمده کرم پودر

محو سازی زیر فک

برای محوسازی براش را از زیر فک به سمت پایین گردن بکشید و کانسیلر روشن روی استخوان فک را با ضربات اسفنج محو کنید. نهایتا با یک براش پر تراکم و بزرگ تمام خطوط را ازبین ببرید.

●به یاد داشته باشید که فک یکی از مهم‌ترین اجزای صورت است که به فراموشی سپرده می شود.

از شما بابت خواندن متن چطور با کانتورینگ صورت خود را زاویه دار کنیم ؟ متشکرم .