چطور آنلاین شاپ کفش راه اندازی کنیم؟

چطور آنلاین شاپ کفش راه اندازی کنیم؟  برای فروش اینترنتی کفش، نیاز دارید که اقدام به ساخت سایت فروشگاهی کنید. در این راهنمای جامع به مراحل راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی کفش خواهیم پرداخت

و نکات افزایش فروش کفش رو بررسی خواهیم کرد.

اگر فروشگاه کفش دارید احتمالا این روزها درآمدتون کمتر از قبل شدست. علتش رو نمی‌دونید؟

یکی از دلایلش این است که با وجود خطرات ویروس کرونا

مردم ترجیح میدن کمتر به مغازه‌ها برن . به همین دلیل اکثر افراد خریدهای خود رو اینترنتی انجام میدن.

پس اگر می‌خواهید دوباره مثل سابق فروش خوبی داشته باشید باید کسب و کارتون رو مجازی کنید.

خیلی از مغازه‌دارها دیدشان سنتی است و وقتی به اونها میگیم فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کنید، امیدی

به کسب درآمد از این طریق ندارند.

خرید عمده محصولات ارایشی

همه می‌دونیم که کفش به معنای پوششی برای پا است و برای محافظت از پای انسان طراحی شدست.

که بطور کلی می‌توان اون رو در دو قسمت رویه و زیره دید. رویه کفش نازک‌تر و انعطاف پذیرتر از زیره

است. کفش‌ها به عنوان یک وسیله تزئینی و مد نیز استفاده میشود. طراحی اونها در طول زمان و از فرهنگی

به فرهنگ دیگر بسیار متفاوت بودست، به طوری که ظاهر و فرم کفش در اصل به عملکرد و کاری که برای

اون ساخته شده برمی گرده. اگرچه پای انسان میتونه با زمین‌ و شرایط آب و هوایی مختلف سازگار شه،

اما همچنان در برابر خطرات محیطی مانند سنگ‌های تیز و دمای شدید نیاز به محافظت داره که کفش‌ها از

اونها محافظت می‌کنن. برخی از کفش‌ها به عنوان تجهیزات ایمنی در کارگاه‌های صنعتی پوشیده می‌شن.

چرا باید فروشگاه اینترنتی کفش‌ تاسیس کنیم؟

مهم‌ترین دلیل راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی کفش‌این است که محدودیت‌های فروشگاه فیزیکی رو کنار بزنید. تعداد مشتریان فروشگاه فیزیکی بستگی به محل فروشگاه داره. در فروشگاه اینترنتی هرکسی که به اینترنت دسترسی داشته باشد میتونه خیلی راحت از شما خرید کند.و با استفاده از سیستم های پیشرفته و نرم افزارهای بروز میتونید در تمام ساعات شبانه روز فعالیت داشته باشید

یک قسمت از بازار را برای فعالیت انتخاب کنید

یکی از اشتباهات رایج برای فروش محصول در فضای مجازی این است که تعداد زیادی محصول مختلف رو در فروشگاه اینترنتی خود عرضه کنید. شاید فکر کنید که با این کار تنوع محصولات فروشگاه خود رو بیشتر می‌کنید. اما عرضه تعداد زیادی محصول فقط کار شما رو برای شروع سخت‌تر می‌کنه.

انتخاب روش فروش محصول

فروش محصول در فضای مجازی محدود به یک روش نیست. شما می‌تونید از راه‌های مختلفی محصول خود رو به صورت اینترنتی بفروشید. بعد از این که نوع محصولات فروشگاه اینترنتی رو مشخص کردید باید روش فروش آن‌ها رو انتخاب کنید.

1- فروش محصول از طریق اینستاگرام

راحت‌ترین راه برای فروش اینترنتی کفش‌ این است که اپلیکیشن اینستاگرام رو روی گوشی خود نصب کنید و یک پیج فروشگاهی بسازید. ویژگی اینستاگرام این است که برای فروش محصول در اون نه هزینه‌ای می‌پردازید و نه لازم است درصدی از فروش خود رو به کسی بدید. همچنین میلیون‌ها ایرانی هر روز در اینستاگرام فعالیت می‌کنند و خیلی‌ها هم خریدهای خود رو از همین شبکه اجتماعی انجام میدن .

برای ساخت فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام فقط به یک گوشی هوشمند نیاز دارید که اون هم در هر خانه‌ای پیدا می‌شه. بعد هم یک اکانت در این شبکه اجتماعی می‌سازید و به همین راحتی وارد اجتماعی از میلیون‌ها ایرانی میشید.

2- ساخت فروشگاه اینترنتی

یکی از روش‌های رایج برای فروش اینترنتی کفش‌ این است که یک سایت فروشگاهی راه‌اندازی کنید. به روش‌های مختلفی می‌تونید سایت فروشگاهی بسازید و کسب درآمد اینترنتی رو آغاز کنید. در حالت عادی برای ساخت یک سایت فروشگاهی باید اطلاعات کاملی در زمینه برنامه‌نویسی داشته باشید.

 فروش محصولات در مارکت پلیس‌ها

یک راه دیگر برای فروش اینترنتی کفش‌ این است که کالاهای خود رو در مارکت پلیس‌ها بفروشید. مارکت پلیس‌ها سایت‌هایی فروشگاهی هستند که افراد مختلف میتونن محصولات خود رو در اون بفروشند. مثلا دیجیکالا یک مارکت پلیس است و اگر دقت کنید برای برخی از محصولات چندین فروشنده وجود داره که می‌تونید یکی از آن‌ها رو برای خرید انتخاب کنید.

شما هم می‌تونید خیلی راحت به عنوان یکی از فروشندگان مارکت پلیس‌ها فعالیت کنید و محصولات خود رو بفروشید. فروش محصولات مختلف مثل کفش‌ در مارکت پلیس‌ها رایگان است. اما درصدی از فروش‌تون به عنوان کارمزد کسر می‌شه. پس باید درصد کارمزد مارکت پلیس موردنظر خود رو بدونید و قیمت محصول رو طوری تعیین کنید که در نهایت ضرر نکنید.

 شخصی‌سازی و آماده‌سازی فروشگاه اینترنتی

بعد از این که یکی از روش‌های گفته شده برای ساخت فروشگاه اینترنتی کفش‌ رو انتخاب کردید نوبت به مقدمات کار می‌رسه. همه افراد بعد از تهیه مغازه ویترین و دکوراسیون آن رو به زیبایی طراحی می‌کنند. چون این کار تاثیر زیادی در جذب مشتری داره. در فروشگاه اینترنتی هم باید از همان ابتدا روی ظاهر و طراحی فروشگاه کار کنید.

اگر فروشگاه اینترنتی خود رو در اینستاگرام راه‌اندازی کردید باید بایو زیبایی بنویسید و پست‌های جذابی برای پیج‌تون طراحی کنید.

خرید عمده پوستی

تاریخچه ساخت اولین کفش

دهه 1991 تاریخ مهمی در تاریخ کفش است؛ زیرا سالی است که در مرز اتریش و ایتالیا، باستان شناسان یک انسان مومیایی شده طبیعی به نام اوتزی از عصر حجر رو پیدا کردن،که حدود 3300 سال قبل از عصر ما درگذشت این مسافر آلپی کفش هایی از پوست گوزن با کفی ساخته شده از پوست خرس و پر از یونجه پوشیده بود. اینگونه تصور می شه که تکنیک تولید کفش عصر حجر به این شکل است: هرچه تعداد بخیه کمتر باشه ، پاها خیس نمیشن و گرم می شن ، بنابراین همین باعث میشد که چرم رو چروک کنند. بخیه ها کوچک بودن و با توجه به ابزارهای دوخت برای بخیه که مردم در اون زمان داشتند واستفاده میکردند، چندان قابل اعتماد نبودن.

کفش‌های قدیمی

کفش‌های قدیمی ایرانیان در انواع گیوه، نعلین، اروسی، سگکی، صندل، قُندره و دهان‌دولچه‌ای ساخته می‌شد.

انواع کفشهای مردانه

هر مردی علاوه برداشتن یک جفت کفش کتانی معمولی، به کفش‌های دیگری هم نیاز دارد: یک جفت کفش رسمی؛ یک جفت صندل راحتی؛ و یک جفت چکمه جذاب.